środa, 28 września 2016

THIS IS WHAT YOU CAME FOR (PHOTOSHOOT)Chyba już każdy, kto jest stałym czytelnikiem mojego bloga zna Jakia. A jeśli nie to musicie koniecznie ją poznać. Jakia poznałam poprzez instagrama kiedy to ona napisała do mnie czy byśmy poszły razem na sesje. Wtedy miałam ciężki okres i nawet nie myślałam o sesjach ale się zgodziłam i tak o to się poznałyśmy. Nasza pierwsza sesje możecie zobaczyć TUTAJ.

Miesiąc temu Jakia wpadła do mnie do domu, ponieważ jak to w Londynie zamiast słońca i 30 stopni był deszcz i ledwo co pokazywało 18 stopni na termometrze... Razem weszłyśmy na pintrest by zaczerpnąć inspiracji i gdy już zdecydowałyśmy co chcemy zrobić od razu złapałam za aparat i zaczęłyśmy robić zdjęcia. Wiem ze bardzo często Jakia się u mnie pojawia a szczególnie w tym roku moje porfolio jest wypełnione jej twarzą. Ja nie narzekam bo współpraca z Jakia to sama przyjemność. A o to zdjęcia z naszej ostatniej współpracy.

7 komentarzy:

 1. Cudowna sesja! Jakia jest prześliczna! ♥


  londonkidx.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj ma w sobie tyle piękna, że głowa mała! Świetne zdjęcia! A może następnym razem zrobicie coś mega kolorowego? Jakia ma piękną ciemną karnacje! Osobiście zrobiłabym albo mega kolorową stylizacje, albo kolorowy makijaż! Ale się rozmarzyłam! Może coś z tego zaczerpniesz i znów stworzycie coś pięknego.

  Ja zapraszam do siebie, na własne www. / www.edytafotografuje.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. dziewczyna jest prześliczna! zdjęcia piękne, to z fajką moje ulubione <3


  http://dalenadaily.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow, genialne zdjęcia i modelka!

  http://lapaczchwilfoto.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo dobrze, że podjełaś się sesji mimo ciężkiego okresu w swoim życiu. Widać ,że modelka dobrze się czuje przed obiektywem. Mile nowe doświadczenie ;) Gratuluję sesji.

  OdpowiedzUsuń
 6. Hej! Świetny post, jesteś naprawdę megaaa śliczna :)

  obserwuje i zapraszam do mnie :
  http://milentry-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

♥ Dziękuje za wszystkie komentarze :)
♥ Nie bawię się w obserwacje za obserwacje jeśli podoba ci się mój blog to zaobserwuj :)
♥ Weryfikacja obrazkowa wyłączona
♥ Każdy może komentować - nawet jeśli nie posiadasz bloga.